Google Calendar

iOS için Google Takvim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 40.2 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil TR / EN
  • Firma Google, Inc.
Google Calendar; işlerinizi planlayarak zamanınızı verimi kullanmanız için mükemmel bir çözüm.

Google Calendar; işlerinizi planlayarak zamanınızı verimi kullanmanız için mükemmel bir çözüm.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan uygulama sayesinde günlük yoğun iş temponuzda yapmanız gereken işlerinizi planlayarak zamandan tasarruf edebilir ve tüm işlerinizi organize ederek zamanında yetiştirebilirsiniz.

Sade ve kolay kullanıma sahip bir arayüz ile kullanıcıların karşısına çıkan uygulama Zamanı En İyi Şekilde Kullanmak ana fikri ile geliştirilmiştir.

Uygulamayı kullanarak, etkinliklerimizi takvim üzerinde işaretleyebilir ve detaylı planlama işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca ziyaret etmeyi planladığımız yerlerin harita bilgilerini ve fotoğraflarını dahi takvim üzerindeki planlarımıza ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra konser, toplantı, konferans gibi katılacağımız etkinlikleri takvim üzerinden takip edebiliyor ve başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra günlük, haftalık ve aylık görünümler arasında geçiş yapabiliyor, kısa ve uzun vadeli planlarımıza kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Uygulamada yer alan Exchange ve iCloud desteği sayesinde tüm takvimleriniz senkronize bir şekilde çalışır.

Daha Fazla Göster
Google Calendar indir
DİĞER SÜRÜMLER